دانلود تحقیق حسابداري اموال، ماشين آلات و تجهيزات

مطالب دیگر:
🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش هرزه نگاری(پورنوگرافی) اینترنتی🔍مبانی نظری وپیشینه پژوهش همیاری وهمدردی های اقتصادی🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش سيستم‌هاي اطلاعات مديريت در مديريت منابع انساني🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش آموزش از راه دور و آموزش مجازی🔍پاورپوینت ایجاد،نگهداری و ارتقای برند🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش تدریس مشارکتی واهميت تدريس در آموزش عالي🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش ساختار سازمانی ابعاد وکارکردهای آن🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش شکاف دیجیتالی و اضطراب رایانه🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش فرهنگ سازمانی و توانمندسازی مدیران🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش کیفیت خدمات و الگوی سروکوال🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش مدیریت دانش وعوامل مؤثر در مدیریت دانش🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش ویژگی های شخصیتی وساختار شخصیت🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش امنیت و همگرایی در روابط بین الملل🔍پاورپوینت مدیریت حسابداری پیشرفته🔍پاورپوینت شبیه سازی و کاربرد ان در لجستیک🔍فایل بررسی کامل آب در معماری ایران و جهان🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش جنبش های اجتماعی🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش فرآيند سياستگذاري خارجي در ايالات متحده آمريكا🔍مبانی نظری و پیشینه فقه سياسي وانديشه آزادي در اسلام🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش مدلهای تصمیم گیری در سیاست خارجی🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش نقش کانون های تفکر در فرایند سیاستگذاری🔍مبانی نظری و پیشینه پژوهش همگرایی و نظریات مربوط به آن🔍مبانی نظري و پیشینه پژوهش نقد نظام سرمایه داری و بحران های ناشی از آن🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق دین و سلامت جسم و روان🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق حجاب

دانلود تحقیق حسابداری اموال،ماشین آلات و تجهیزاتقسمتی از محصول:


مقدمه:


داراييهايي كه در روال عادي عمليات تجاري به كار مي رود و تا سالهاي متمادي خدماتي را فراهم مي كند در حسابداري به دو گروه عمده زير طبقه بندي مي شود:


داراييها عملياتي مشهود (Tangible Operation Assets) . اين گروه از داراييها اقلامي نظير: زمين ساختمان، ماشين آلات و انواع تجهيزات را در بر مي گيرد و معمولاً تحت عنوان «داراييهاي ثابت» «اموال، ماشين آلات و تجهيزات» يا «زمين و داراييهاي مشهود استهلاك پذير» در ترازنامه طبقه بندي مي شود. از آنجا كه اصطلاح «اموال، ماشين آلات و تجهيزات» ماهيت اين گروه از داراييها را بهتر ارائه مي كند اين عنوان در سالهاي اخير بيشتر به كار مي رود. داراييهاي عملياتي مشهود داراي ويژگيهاي عمده زير است:


در عمليات بطور موثر مورد استفاده قرار مي گيرد. داراييهايي كه در عمليات واحد تجاري كاربرد ندارد، يا انتظار مي رود طي مدت زماني معقول به كار گرفته نشود تحت عنوان «ساير داراييها» در ترازنامه طبقه بندي مي شود.


به قصد سرمايه گذاري يا فروش مجدد خريداري نشده است. داراييهايي كه به قصد سرمايه گذاري يا فروش تحصيل شده است جداگانه و بنا به مورد، تحت عنوان «سرمايه گذاريها» يا «موجودي جنسي» در ترازنامه طبقه بندي مي شود. براي مثال، وسايط نقليه كه در نمايشگاههاي اتومبيل براي فروش نگهداري مي شود جزو موجودي جنسي به حساب مي آيد. اما اگر اين وسايط نقليه را موسسه ديگري بخرد و در روال عادي عمليات به كاربرد جزو اموال، ماشين آلات و تجهيزات طبقه بندي مي شود.


دراراي منافع اقتصادي آتي است. داشتن منافع آتي مشخصه اصلي تمام داراييهاست. هر يك از اقلام كه اين ويژگي را نداشته باشد دارايي به شمار نمي آيد.


داراي موجوديت عيني است. داراييهايي كه وجود خارجي ندارند تحت عنوان داراييهاي نامشهود در ترازنامه طبقه بندي مي شود.


داراييهاي عملياتي مشهود به سه گروه فرعي زير طبقه بندي مي شود:


دراييهاي استهلاك پذير. نظير ساختمان و ماشين آلات كه داراي عمر اقتصادي محدود است و سرمايه گذاري در آنها از طريق فرايند استهلاك به خدمات يا داراييهاي توليد شده تخصيص مي يابد و بابه هزينه هاي دوره منظور مي شود.


داراييهاي استهلاك ناپذير. نظير زمين كه معمولاً عمر اقتصادي نامحدود دارد بر خلاف ساير اموال در نتيجه استفاده يا گذشت زمان تحليل يا از بين نمي‌رود.
جزئیات محصول:


فرمت فایل: ورد word


قابل ویرایش:بله


تعداد صفحات:90توجـــــــــــــــــــه توجـــــــــــــــــه :
« این فایل با کیفیت بسیار مطلوب و مناسب، آماده خرید اینترنتی می‌باشد. »