کتاب چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم+دانلود

مطالب دیگر:
📎بررسی اصول و طراحي ميكسرها و انواع كاربردهاي آنها📎خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی اجزا و ساختار ساختمان های دارای اسکلت فلزی📎خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی عملکرد و کاربرد سیستم ترمز ضد قفلAnti lock Brake System(ABS)📎خرید و دانلود پاورپوینت: آشنايي با معماري جهان كاروانسراي شاه عباسي📎بررسی و آشنایی با تكنولوژي پاشش حرارتي📎بررسی و آشنایی با اینورتر (دور متغیر) و کاربرد آن در مصارف صنعتی📎خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی معماری و بنای خانه امیر لطیفی گرگان و آسیب های وارده و مرمت📎خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی تاثیر راهکار های سبک سازی در کاهش وزن سازه های فولادی📎خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی معماری مجتمع تجاري دهخدا همراه با نقشه بخش های مختلف📎بررسی مهاجرت روستایيان به شهر و اثرات آن بر كاهش فقر روستايي و شهري و بررسی سیاست های مهاجرتی📎زندگی نامه ابوالقاسم عارف قزوینی و نگاهی به آثار و تصنیف های وی📎نگاهی کوتاه به زندگی آلبرت بندورا و بررسی نظریه های آلبرت بندورا📎تاریخچه و فلسفه و روش قدرتمند درمانی هومیوپاتی📎اکولوژی درخت انگور و بررسی انواع آن و خواص و نحوه رشد📎شرایط و مواد فقهی و حقوقی اجاره اشیاء📎اصول مدیریت و سرپرستی منابع انساني و بررسی آن از نگاه اسلام و اشتباهات مديران منابع انساني📎ارتباطات و روش ها و انواع آن📎بررسی استرس و فشار های روانی و کنترل آنها در محیط کار📎افسردگی و علل ایجاد آن و روش های درمانی افسردگی📎اقتصاد کلان و خرد و بررسی مکاتب و بحران های اقتصادی وگردشگری اقتصاد📎اکولوژی درخت گردو و خواص آن و بررسی تولید و مصرف گردو در جهان📎الکترونیک و دیجیتال و بررسی ابزارهای الکترونیکی📎تاریخ ایران پیش از اسلام و مروری بر مادها و هخامنشیان و سلوکیان و اشکانیان و ساسانیان📎بررسی سازه هاي بتني و ویژگی های آنها و چگونگی ساختن يك ساختمان ايمن📎بررسی تاریخ و معماری مسجد امام اصفهان و علل شیمیایی رنگ پریدگی سرامیک های سنتی

با کد تخفیف Salam3 این کتاب را با ۵۰٪ تخفیف از فایل کاربردی دریافت کنید.

معرفی کتاب چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم

جول اوستین در کتاب چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم، به شما می‌آموزد که چگونه با وجود دغدغه‌ها و مشکلات روزمره بتوانید با آرامش و بدون استرس زندگی کنید.اگر شما دلتان می‌خواهد در آرامش زندگی کنید هرگز این اتفاق، شانسی به وجود نمی‌آید. ما هر روز این فرصت را داریم که ناراحت بشویم یا اذیت بشویم اما باید بدانیم که زندگی جریان دارد. ممکن است مردم شما را عصبانی کنند یا اعضای خانواده‌تان بیمار باشند. اگر شما منتظرید تا زندگی‌تان آرام شود و بعد به آرامش برسید سخت در اشتباهید.


خداوند هرگز قولی نداده که ما را از مشکلات دور نگه می‌دارد. ولی گفته که در دل طوفان، به ما آرامش می‌دهد. خداوند این را آرامشی بالاتر از درک و فهم ما می‌نامد. به این معنی که با وجود مشکلات زندگی، شما هنوز آرامش خود را دارید. مثلا گزارشات پزشکی خوب نبود، اما من نگران نیستم چون می‌دانم که خدا حواسش به من هست. من آن مقامی که برایش زحمت کشیدم را نتوانستم کسب کنم ولی ناراحت نیستم چون می‌دانم که خداوند مقام بالاتری برایم در نظر گرفته است.شما باید از آرامش زندگی خودتان محافظت کنید. شما برای اینکه نگران باشید، خلق نشدید. به همین دلیل است که خیلی از مردم از لحاظ سلامتی مشکل دارند. مشکل خواب، هضم غذا، زخم معده؛ همه این‌ها به خاطر این است که اجازه نمی‌دهند ذهنشان استراحت بکند. دوستان ذهن شما نیاز به استراحت دارد، نمی‌شود همیشه این طور ادامه داد.


کتاب مقدس می‌گوید: محافظت از قلعه را به خدا بسپارید. شما باید مشکلات را به خدا بسپارید. شما آفریده نشده‌اید که بار سنگینی را به دوش بکشید، چون در نهایت ناامید خواهید شد.


جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده‌رو" می‌شناسند. او تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.


نوع کتاب: PDF و قابل اجرا در تمام گوشی ها و کامپیوترها