دانلود کتاب شفای زندگی اثر لوئیز هی

مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت آسيب های زلزله در شريانهای حياتی🔑پاورپوینت آشنایی با دستگاه های حفر تونل TBM🔑پاورپوینت معماری بين النهرين🔑دانلود پاورپوینت کف پوش اپوکسی🔑دانلود پاورپوینت استهلاک و کاهش ارزش دارایی های ثابت🔑دانلود پاورپوینت میدان 🔑دانلود پاورپوینت سازه🔑دانلود پاورپوینت مهندسی مجدد فرآیندها🔑دانلود پاورپوینت بررسی عوامل موثر بر کاهش تصادفات🔑دانلود پاورپوینت ریکاوری بعد از بیهوشی🔑دانلود پاورپوینت معماری بیونیک و طبیعت🔑دانلود پاورپوینت مقایسه و تحلیل معماری ویلاهای E.1027 و Villa Savoy🔑دانلود پاورپوینت کوه خواجه در سیستان🔑دانلود پاورپوینت روش تحقیق🔑دانلود پاورپوینت جاذبه های گردشگری استان کرمان🔑دانلود پاورپوینت طرح مرمت بنا🔑دانلود پاورپوینت BenchMarking🔑دانلود پاورپوینت پروژه های موفق دانشجویی در الهام و ایده گرفتن از طبیعت🔑دانلود پاورپوینت مفاهیم کلی تصمیم گیری چند معیاره 🔑دانلود پاورپوینت معماری نمونه موردی کتابخانه🔑پاورپوینت فصل هشتم کتاب تئوري و طراحي سازمان (جلد دوم) تألیف ریچارد ال دفت ترجمه پارساییان و اعرابی🔑پاورپوینت فصل نهم کتاب تئوري و طراحي سازمان (جلد دوم) تألیف ریچارد ال دفت ترجمه پارساییان و اعرابی🔑پاورپوینت فصل دهم کتاب تئوري و طراحي سازمان (جلد دوم) تألیف ریچارد ال دفت ترجمه پارساییان و اعرابی🔑پاورپوینت بهره وری و تجزیه تحلیل آن در سازمان🔑پاورپوینت پمپ ها در مکانیک

کتاب شفای زندگی اثر لوئیز ال هی pdf


معرفی کتاب شفای زندگی

با کتاب شفای زندگی اثر لوئیز ال هی درمی‌یابید که هرگونه درباره‌ی خود بیندیشید، همان اندیشه به واقعیت تبدیل می‌شود و هر اندیشه‌ای که از ذهنتان می‌گذرد، آینده‌ی شما را می‌آفریند.


هر کدام از ما با اندیشه‌ها و احساس‌هایمان تجربه‌های خود را می‌آفرینیم. اندیشه‌هایی که به ذهن ما راه می‌یابد و کلماتی که بر زبان می‌رانیم، تجربه‌های ما را می‌آفریند. خود ما اوضاع و شرایط را می‌آفرینینم و بعد برای ناکامی خود، دیگران را سرزنش می‌کنیم و اقتدار خویش را از دست می‌دهیم. هیچ‌کس و هیچ‌جا و هیچ‌چیز بر ما اقتداری ندارد زیرا ما تنها اندیشه‌ور ذهن خودمان هستیم. ما تجربه‌ها و واقعیت خویش و همه‌ی کسانی را که در این واقعیت جا گرفته‌اند می‌آفرینیم.


نفرت و انتقاد و احساس گناه و ترس، بیش از هر چیز دیگر مشکل ایجاد می‌کند. این چهار چیز در تن و زندگیمان مسائل عمده ایجاد می‌کند. این احساس حاصل سرزنش دیگران، و شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت برای تجربه‌های خویش است. هر رویدادی که در زندگی ما پیش می‌آید بازتاب تفکر درونی ماست. من رفتار ناپسند دیگران را تأیید نمی‌کنم اما اعتقادات ما است که مردمانی را که آنگونه رفتار می‌کنند به سوی ما جذب می‌کند. اگر می‌بینید که مدام می‌گویید: همه با من چنین و چنان می‌کنند، از من انتقاد می‌کنند، هرگز مطابق خواسته‌ام رفتار نمی‌کنند و... همین الگوی شماست. در شما اندیشه‌ای هست که مردمانی را به سوی شما می‌کشاند که چنین رفتاری از خود نشان می‌دهند. هرگاه که دیگر اینگونه نیندیشید، آن‌ها به جایی دیگر می‌روند و این کارها را با فرد دیگری می‌کنند زیرا شما دیگر آن‌ها را جذب نمی‌کنید.چند الگو هستند که به جسم صدمه می‌زند، نفرت طولانی چنان بدن را می‌خورد که به مرضی می‌انجامد که آن را سرطان می‌خوانیم. اگر انتقاد به صورت عادت درآید اغلب آرتروز یا ورم مفاصل می‌آورد. ترس و فشار ناشی از آن می‌تواند بیماری‌هایی چون کچلی و ریزش مو، زخم معده، و پاهای دردناک به وجود آورد. ولی عفو و بخشش و دست کشیدن از نفرت می‌تواند حتی سرطان را معالجه کند. اگرچه ممکن است این حرف ساده لوحانه به نظر برسد، اما افراد بسیاری شاهد آن بوده‌اند و تجربه‌اش کرده‌اند(مثل خانم لوییز هی که سرطان خود را اینگونه درمان کرد).


لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay) به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه خودیاری و رشد شخصی شناخته شده است. او سخنران انگیزشی و نویسنده چندین کتاب در زمینۀ روانشناسی، موفقیت و همچنین یکی از رهبران و مروجان تفکر نوین است.لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay) به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه خودیاری و رشد شخصی شناخته شده است. او سخنران انگیزشی و نویسنده چندین کتاب در زمینۀ روانشناسی، موفقیت و همچنین یکی از رهبران و مروجان تفکر نوین است.