دانلود کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند اثر برایان تریسی

کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند اثر برایان تریسی بصورت PDFکتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگی‌تان تغییر کند (Change your thiking change your life) به شما نشان می‌دهد که چگونه منابع شگفت‌انگیز درونی خود را کشف کنید و قدرت‌های باور نکردنی خود را آزاد کنید. با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه تمام مردم و منابع مورد نیاز خود را برای رسیدن به هر هدفی که برای خود تعیین کرده‌اید به سوی زندگی خود جذب کنید.


اگر آماده‌اید تا خود را به سطح عالی عظمت برسانید و به نتایج شگفت‌انگیزی دست یابید، نقشهٔ راهنمای درست و مناسب در دست شماست، تنها وسیله‌ای که برای خلق آینده‌ای شگفت‌انگیز برای خود به آن نیاز دارید، شنیدن این کتاب و تصمیم‌گیری درباره‌ی چگونگی به‌ کارگیری آن در زندگی خود، برنامه‌ریزی و سپس حرکت و ادامه‌ی زندگی خوش‌بینانه و اجرای دستورات این کتاب است.این کتاب از ۱۲ فصل تشکیل شده که در زیر سرفصل های کتاب آورده شده است.


سر فصل های کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند.

فصل اول: فکرتان را عوض کنید.

فصل دوم: زندگیتان را تغییر دهید.

فصل سوم: خوابهای بزرگ ببینید.

فصل چهارم: تصمیم بگیرید و ثروتمند شوید.

فصل پنجم: سررشته امور زندگی خود را در دست بگیرید.

فصل ششم: برای رسیدن به سطح بهترن ها متعهد شوید

فصل هفتم: به اشخاص بها دهید.

فصل هشتم: مانند یک نابغه فکر کنید.

فصل نهم: از نیروهای ذهنی خود استفاده کنید.

فصل دهم: اندیشه خود را در خدمت بگیرید.

فصل یازدهم: آینده خود را خلق کنید.

فصل دوازدهم: عالی زندگی کنید.

اگر به دنبال تغییر و تحول و رشد فکری و شخصی هستید به‌هیچ‌عنوان این کتاب را از دست ندهید به جرأت می توان گفت این کتاب جزؤ الفبای موفقیت دانست و مطالعه آن برای هرکس ضروری می باشد.